o mně

napsala Lenka
o mně

Kdysi mi někdo řekl, že bych měla učit lidi, jak si pořádně vychutnávat život. Hodně mne to pobavilo, ale pak jsem se na chvilku zamyslela aaaaa uplynulo pouhých deset let dalšího poznání a vychutnávání, až na světlo světa přichází tenhle jógový blog.

Jsem Lenka a v Brně mám asi to nejmenší, ale nejkouzelnější jógové studio na světě. A taky mám toho nejlepšího manžela a dva skoropuberťáky k tomu. Máme se všichni moc rádi. Máme spoustu koníčků, většinou rozdílné. Ale všichni rádi tvoříme. Rádi cestujeme. A taky máme domeček. A zahradu. A dvě kočky. A jedno boží jógové spací surfauto. A teď už i jógový blog 😀

Tenhle jógový blog je o tom, jak tohle všechno zvládnout, přežít a užít si to. Jak to skloubit dohromady, a jak nám v tom může pomoct jóga. Proto je bezva, že tady jsi, protože tipů, jak najít v životě rovnováhu a tady určitě najdeš plnou náruč!

POKUD NĚCO MILUJEŠ, TAK SI ZA TÍM JDI!

Pokud jsem se něco v životě naučila, tak je to přesně tohle. Ke šťastnému životu tě nepřivede biznisplán, výpočty, ani vědecký výzkum. Jediné, co je potřeba, je naslouchat hlasu svého srdce. Tomu, který umí být tak tichnounký, že se nechá přehlušit hlasem rozumu. Naslouchat srdci a tělu mne naučila jóga, a proto si tady budeme povídat o tom:

  • jak přizpůsobit jógu rodinnému životu,
  • v čem a jak nám jóga může pomoct
  • jak využít poznatky z jógy v běžném životě
  • jak žít v souladu se sebou samým
  • proč naslouchat svému tělu
  • a spoustu dalších tipů na to, jak se podívat rovno do očí sobě, svému svědomí a planetě

Najdete tady popisy různých jógových technik, videa s jógovými sestavami, recepty na lehká „jógová“ jídla, návody, jak předcházet nemocem a články, o kterých ani netuším, že vzniknou. A i když nevím, co nám budoucnost přinese, už se na ni moc těším. Do té doby, si všichni budeme užívat tady, a těď.

Na stránce yogafamily.cz používáme v rámci zkvalitnění našich služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam soubory cookie. Nevím jak nastavit režim opt-out, a vlastně ani nechci. Doufám, že s tím jste v pohodě. Jasně, v pohodě ;)